Temassız Menü

qrmenuleri.com 2017 yılında kurulan, genç ve dinamik ekibiyle yazılım sektöründe hizmet veren Toretto Yazılım'ın alt markasıdır.

Covid-19 salgını sonrası değişim gösteren hizmet sektöründe oluşan dijitalleşme ihtiyaçlarına en uygun yazılımsal çözümleri üretme gayretini göstermekteyiz.

Bu süreçte öncelikli hedefimiz hijyen kurallarına uyum sağlamak, müşteri memnuniyeti ve müşteri güvenliğini en yüksek seviyede tutmaya çalışan cafe ve restoranlara yardımcı olacak çözümler üretmektir.

Hem güvenli, hem de pratik ve kolay kullanım imkanıyla oluşturduğumuz Temassız Menü hizmetimizi sizlere sunarken aynı zamanda bu zorlu süreçte oluşabilecek gereksiz ek masraflarınızın önüne geçmeyi de planlıyoruz. Temassız menülerimiz sayesinde menünüzde yaptığınız değişiklikler için sürekli tekrarlayan baskı, katalog vb. maliyetlerinize son veriyoruz.

PROFESYONEL EKİP
Tamamen tecrübeli ve işlerinde uzman yazılımcılar tarafından tasarlanan ve hazırlanan yazılımları siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.
RESPONSIVE TASARIMLAR
Tasarım ve özel yazılım çalışmalarımızı her ekran boyutuna göre uyumlu kodlayarak, müşterilerimizin tüm platformlardan web sitelerine ve özel yazılımlarına en kolay bir biçimde erişmesini sağlarız.
TEKNİK DESTEK
Müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmek, problemlerini gidermek ve tekrarlanmasının önüne geçmek öncelikli hedeflerimizden biridir.
MEMNUNİYET
Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu..
İNOVASYON
İhtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve faydalı olmak amacıyla, hizmetlerimizde farklı, özgün, sürekli yeni fikirler geliştirerek siz değerli müşterilerimize sunmak önceliğimizdir.
ÜCRETLENDİRME
Yıllık ücretlendirmeler projeye göre değişiklik göstermektedir. Proje için gerekli alt yapılar değişiklik göstereceğinden, müşteri hizmetlerimize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.